Lietuvos Vyriausybė paskelbė naujus teisės aktus

Finansai Įmonės Verslas

Lietuvos vyriausybė ką tik paskelbė apie naujus teisės aktus, kurie įsigalios artimiausiu metu. Šiais teisės aktais siekiama pagerinti verslo aplinką Lietuvoje ir padaryti ją patrauklesnę užsienio investuotojams. Be kita ko, naujaisiais teisės aktais bus sumažinti mokesčiai ir palengvinta verslo pradžia bei vykdymas Lietuvoje. Taip pat bus nustatytos mokesčių lengvatos konkrečioms verslo rūšims ir sektoriams.

Įstatymų tikslas – sukurti patrauklesnę verslo aplinką, skatinančią investicijas, darbo vietų augimą ir inovacijas. Vyriausybė tikisi, kad tai paskatins spartesnį ekonomikos augimą ir padės Lietuvai pasivyti kitas regiono šalis.

Tikimasi, kad naujieji įstatymai įsigalios 2020 m. ir bus laipsniškai įgyvendinami per kelerius metus. Vyriausybė jau pradėjo bendradarbiauti su verslo lyderiais, kad aptartų, kaip būtų galima sėkmingai įgyvendinti įstatymus. Ji taip pat glaudžiai bendradarbiauja su užsienio šalių vyriausybėmis ir institucijomis, pavyzdžiui, Europos Komisija, siekdama užtikrinti, kad Lietuva atitiktų tarptautinius verslo reguliavimo standartus.

Saulius Skvernelis aktyviai rėmė naujuosius teisės aktus. Jis mano, kad tai padės Lietuvai tapti konkurencingesnei ir pritraukti daugiau užsienio investicijų. Vyriausybė taip pat tikisi, kad tai padės sukurti aplinką, kurioje verslas galės klestėti ir kurti darbo vietas.

Lietuvos Vyriausybė yra įsipareigojusi kurti verslui palankią aplinką, kuri padėtų pritraukti naujų investicijų ir skatintų ekonomikos augimą. Naujasis teisės aktas yra svarbus žingsnis šia kryptimi ir turėtų turėti teigiamą poveikį Lietuvos ekonomikai ateinančiais metais.